پیام فرستادن
صفحه اصلی > محصولات > پچ کورد فیبر نوری >
TELCORDIA استاندارد کابل فیبر کانکتور پیچ سیم SC-SC/UPC SX OS1/OS2/OM3/OM4 سیم فیبر نوری پیچ سیم 1m LSZH OEM

TELCORDIA استاندارد کابل فیبر کانکتور پیچ سیم SC-SC/UPC SX OS1/OS2/OM3/OM4 سیم فیبر نوری پیچ سیم 1m LSZH OEM

Place of Origin:

CHINA

نام تجاری:

JFOPT

گواهی:

CE, ISO9001

شماره مدل:

SC/UPC SX سیم پیچ فیبر نوری

با ما تماس بگیرید

درخواست نقل قول
جزئیات محصول
رابط:
SC
انتخاب نوع فیبر:
حالت تک / چند حالته
ژاکت:
LSZH،PVC،OFNP
طول کابل:
1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ سفارشی
دسته بندی:
پچ کورد فیبر نوری
نام محصول:
کابل FTTH Drop Patch Cord
استاندارد:
SGS، ROHS، TELCORDIA، IEC
مواد فرول:
سرامیک
چهره پایانی:
UPC
تعداد هسته ها:
1 هسته
شرایط پرداخت و حمل و نقل
Minimum Order Quantity
1
قیمت
NA
Packaging Details
Carton box
Delivery Time
5-8 working days
Payment Terms
T/T, AliPay, PayPal
Supply Ability
1000 pcs/day
محصولات مرتبط
با ما تماس بگیرید
86-755-83570641
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول

توضیحات محصول:

کابل قطره ای FTTH با کانکتورهای فیبر SC به SC مجهز است که اتصال قابل اعتماد و ایمن را فراهم می کند.اطمینان از کم شدن ضرر ورودی و افزایش ضرر بازگشتاین برای استفاده در کاربردهای مختلف، از جمله مراکز داده، شبکه های مخابراتی و سیستم های CATV مناسب است.

سیم پیچ کابل قطره ای FTTH یک سیم پیچ فیبر نوری قابل اعتماد و با عملکرد بالا است که برای استفاده در کاربردهای مختلف مناسب است.طراحی با کیفیت بالا و انطباق با استانداردهای بین المللی آن را به یک انتخاب برتر برای نیازهای شبکه فیبر نوری خود را.

 

ویژگی ها:

  • رابط فیبر:پیچکورد مجهز به کانکتورهای فیبر SC به SC است که به دلیل اندازه فشرده و نصب آسان آن در شبکه های فیبر نوری به طور گسترده ای استفاده می شود.

TELCORDIA استاندارد کابل فیبر کانکتور پیچ سیم SC-SC/UPC SX OS1/OS2/OM3/OM4 سیم فیبر نوری پیچ سیم 1m LSZH OEM 0

  • مقاومت کششی:پیچکورد دارای مقاومت کششی بالا حداقل 100N است، که آن را در برابر آسیب مقاوم می کند و برای استفاده در محیط های خشن مناسب است.

TELCORDIA استاندارد کابل فیبر کانکتور پیچ سیم SC-SC/UPC SX OS1/OS2/OM3/OM4 سیم فیبر نوری پیچ سیم 1m LSZH OEM 1

  • استاندارد:سیم پیچ کابل قطره ای FTTH با استانداردهای بین المللی از جمله SGS ، ROHS ، TELCORDIA و IEC مطابقت دارد و کیفیت و ایمنی آن را تضمین می کند.

TELCORDIA استاندارد کابل فیبر کانکتور پیچ سیم SC-SC/UPC SX OS1/OS2/OM3/OM4 سیم فیبر نوری پیچ سیم 1m LSZH OEM 2

  • انتخاب نوع فیبر:پیچکورد در انواع فیبر های مختلف از جمله تک حالت، چند حالت، OS1/OS2/OM3/OM4 در دسترس است که انعطاف پذیری و سازگاری با نیازهای مختلف شبکه را فراهم می کند.

TELCORDIA استاندارد کابل فیبر کانکتور پیچ سیم SC-SC/UPC SX OS1/OS2/OM3/OM4 سیم فیبر نوری پیچ سیم 1m LSZH OEM 3

 

کاربردها:

کابل قطره ای FTTH برای کاربردهای مختلف مناسب است، از جمله:

  • مراکز داده
  • شبکه های مخابراتی
  • سیستم های CATV

 

مشخصات فنی:

پارامترهای کانکتور
ویژگی های کانکتور نوع کانکتور SC
نوع لهستانی SM: UPC/APC؛MM: UPC
نوع قفل فرول سرکیمیک زیرکونی درجه A
قطر بیرونی کابل تطبیقی 0.9mm/2.0mm/3.0mm/4.0mm
رنگ کانکتور آبی/سبز/بیج/آوکا/ بنفش
از دست دادن ورودی ≤0.3dB/≤0.2dB/≤0.15dB
بازده از دست دادن SM: UPC≥50dB؛ APC≥60dB؛ MM: ≥25dB
تکرار ≤0.2dB
قابل تعویض ≤0.2dB
ویژگی های کابل نوع فیبر OS2/OM1/OM2/OM3/OM4/OM5
تعداد فیبر ساده/ دوگانه/ چند هسته ای
مواد ژاکت PVC/LSZH/PU/PE یا سفارشی
رنگ ژاکت آبی / نارنجی / سبز / قهوه ای / خاکستری / سفید / قرمز / سیاه / زرد / بنفش / صورتی / آب
ویژگی های دمایی دمای کار -20 تا 70 درجه سانتیگراد
دمای ذخیره سازی -40 تا 80 درجه

 

عملکرد مکانیکی کابل
پست ها مشخصات
تعداد فیبر 1
تنش ((طول مدت) / N 80
تنش ((قصر مدت) / N 150
خرد کردن ((طول مدت) / N/10cm 100
خرد کردن (( کوتاه مدت) / N/10cm 500
حداقل شعاع خم ((دنیامیک) / میلی متر 50
حداقل شعاع خم ((استاتیک) / میلی متر 30
دمای کار در درجه سانتیگراد -20+60
دمای نگهداری در درجه سانتیگراد -20+60

 

پارامتر فیبر
اس ام:
پست ها واحد G.652D G.657A1 G.657A2
قطر میدان حالت 1310nm μm 9.1±0.4 8.8±0.4 8.8±0.4
1550nm μm 10.4±0.5 9.8±0.5 9.8±0.5
قطر پوشش μm 125±1 125±0.7 125±0.7
پوشش غیر گرد % ≤1 ≤0.7 ≤0.7
خطای غلظت هسته μm ≤0.6 ≤0.5 ≤0.5
قطر پوشش μm 245±7 245±5 245±5
پوشش غیر دایره ای % ≤6.0 ≤6.0 ≤6.0
خطای تمرکز پوشش μm ≤120 ≤120 ≤120
طول موج قطع کابل nm λcc≤1260 λcc≤1260 λcc≤1260
ضریب ضخامت کابل 1310nm dB/km ≤0.4 ≤0.4 ≤0.4
1550nm dB/km ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
م.م:
پست ها واحد 62.5/125 50/125 OM3-150 OM3-300 OM4
قطر هسته μm 62.5±25 50±25 50±25 50±25 50±25
قطر پوشش μm 125±10 125±10 125±10 125±10 125±10
غیر دایره ای بودن هسته % ≤5.0 ≤5.0 ≤5.0 ≤5.0 ≤5.0
پوشش غیر گرد % ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0
خطای غلظت هسته μm ≤1.5 ≤1.5 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0
قطر پوشش μm 245±7 245±7 245±7 245±7 245±7
پوشش غیر دایره ای % ≤6.0 ≤6.0 ≤6.0 ≤6.0 ≤6.0
خطای تمرکز پوشش μm ≤120 ≤120 ≤120 ≤120 ≤120
پهنای باند OFL 850nm مگاهرتز در کیلومتر ≥ 160 ≥500 ≥700 ≥1500 ≥3500
1300nm مگاهرتز در کیلومتر ≥500 ≥500 ≥500 ≥500 ≥500
ضریب ضخامت کابل 850nm dB/km ≤3.0 ≤3.0 ≤3.0 ≤3.0 ≤3.0
1300nm dB/km ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0 ≤1.0

 

سفارشی سازی:

خدمات تخصیص شده فیبر نوری

در JFOPT، ما درک می کنیم که هر مشتری نیازهای و الزامات منحصر به فردی دارد. به همین دلیل ما یک سرویس سفارشی برای سیم پیچ فیبر نوری خود را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که دقیقاً آنچه را که نیاز دارید دریافت می کنید.

با خدمات سفارشی ما، شما می توانید از بین گزینه های مختلف برای ایجاد کابل پیچ نوری مناسب برای برنامه های خاص خود انتخاب کنید:

  • انتخاب نوع فیبر: از انواع فیبر OS2 / OM1 / OM2 / OM3 / OM4 / OM5 برای متناسب با نیازهای خاص خود انتخاب کنید.
  • طول کابل: از بین طیف وسیعی از طول های استاندارد (1 متر، 2 متر، 3 متر، 5 متر و 10 متر) انتخاب کنید یا طول مورد نظر خود را برای یک کابل سفارشی به ما ارائه دهید.
  • قدرت کششی: سیم پیچ فیبر نوری ما حداقل قدرت کششی ≥100N را دارد تا دوام و قابلیت اطمینان را تضمین کند.
  • اتصال فیبر: از بین گزینه های مختلف اتصال، از جمله SC به SC، برای مطابقت با تجهیزات و نیازهای شبکه خود انتخاب کنید.
  • تعداد فیبر: ما فیبر نوری پیچکورد را با یک یا دو عدد فیبر بسته به نیازهای شما ارائه می دهیم.

با خدمات سفارشی ما، شما می توانید مطمئن باشید که شما در حال گرفتن یک کیفیت بالا، سفارشی فیبر نوری پیچ سیم که نیازهای خاص خود را برآورده می کند.با ما تماس بگیرید امروز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات سفارشی ما و چگونه ما می توانیم به شما در پیدا کردن راه حل کامل برای نیازهای کانکتور فیبر نوری خود را کمک کنید.

 

بسته بندی و حمل:

بسته بندی و حمل

سیم پیچ فیبر نوری ما با دقت بسته بندی شده است تا تحویل ایمن به مشتریان ما تضمین شود. محصول ابتدا با پوشش حباب محافظ پیچیده می شود و سپس در یک جعبه کارتن محکم قرار می گیرد.جعبه با نام محصول و مشخصات برای شناسایی آسان برچسب گذاری شده است.

ما گزینه های مختلف حمل و نقل را برای متناسب با نیازهای مشتریان خود ارائه می دهیم. برای سفارشات داخلی، ما از خدمات کوریری قابل اعتماد مانند FedEx، UPS و USPS استفاده می کنیم. برای سفارشات بین المللی،ما با انتقال دهنده های قابل اعتماد کار می کنیم تا تحویل به موقع و امن را تضمین کنیم.

ما در بسته بندی و برچسب گذاری محصولات خود بسیار دقت می کنیم تا از هر گونه آسیب در طول حمل و نقل جلوگیری کنیم. در موارد نادر یک محصول آسیب دیده، لطفا با تیم خدمات مشتری ما برای کمک تماس بگیرید.

ممنون که فايبر اپتيک ما را انتخاب کرديد ما متعهد به ارائه محصولات با کيفيت بالا و خدمات عالی به مشتریان هستيم

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب پچ کورد فیبر نوری تامین کننده. حق چاپ © 2023-2024 opticpatchcords.com . تمامی حقوق محفوظ است.